Over ons

Wat is ons doel?

Het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software. We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies. Onafhankelijk, diepgaand en actueel.

Wie zitten hier achter?

Arend-Jan Kauffmann (Kauffmann IT Services), voorzitter, Business Central vakgroep, ajkauffmann@dutchdynamics.net

Olga Nuyts (Enquire IT), secretaris, Business Central vakgroep, onuyts@dutchdynamics.net

Peter Wijntjes (Bizzbrain), penningmeester, Business Central vakgroep, pwijntjes@dutchdynamics.net

Luc van Vugt (fluxxus.nl), sponsoring, Business Central vakgroep, lvanvugt@dutchdynamics.net

Pieter Thijsse Claase (PTC-IT), Finance & Operations vakgroep, ptclaase@dutchdynamics.net

Kevin O'Garo (Dynamics Tailor), Business Central vakgroep, kevin@dutchdynamics.net

Wilfred de Ridder (Wilfred de Ridder), Business Central vakgroep, wilfred@dutchdynamics.net

Andere e-mailadressen:

Algemene info: info@dutchdynamics.net

Events: events@dutchdynamics.net

Sponsoring: sponsoring@dutchdynamics.net

Webmaster: webmaster@dutchdynamics.net

Events

22 juni 2021 - Dynamics 365 BC Event, 22 juni 2021
gather.town
Datum: 22 juni 2021
Meer informatie »

23 maart 2021 - Dynamics 365 BC Event, 23 maart 2021
gather.town
Datum: 23 maart 2021
Meer informatie »

12 januari 2021 - Dynamics 365 BC Event, 12 januari 2021
gather.town
Datum: 12 januari 2021
Meer informatie »


Nieuws

BC Event mogelijk weer op lokatie
15 september 2021
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - BC * Nieuwsflits * Juni 2021
08 juni 2021
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - BC * Nieuwsflits * Maart 2021
11 maart 2021
Lees bericht »


Blog

DDC BC-avond gather.town 23 maart 2021
23 maart 2021
Lees blog »

DDC BC 23 maart 2021 - Wat is de juiste Dynamics ERP voor uw bedrijf? - Functioneel
23 maart 2021
Lees blog »

DDC BC 23 maart 2021 - Telemetry it is as easy as 123 - Technisch
23 maart 2021
Lees blog »

Wat is de Dutch Dynamics Community?

Ons doel is het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software.

We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies.

Laagdrempelig, onafhankelijk, diepgaand en altijd actueel.

Om iedereen op de hoogte te houden kun je je inschrijven voor een van onze nieuwsbrieven:

Schrijf je hier in voor de Business Central nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de Finance & Operations nieuwsbrief

Platinum sponsors


Gold sponsors

 

Sapphire sponsors


Silver sponsors


Club van 100

c100