Over ons

Wat is ons doel?

Het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software. We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies. Onafhankelijk, diepgaand en actueel.

Wie zitten hier achter?

Arend-Jan Kauffmann (Kauffmann IT Services), voorzitter, Business Central vakgroep, ajkauffmann@dutchdynamics.net


Peter Wijntjes (Bizzbrain), penningmeester, Business Central vakgroep, pwijntjes@dutchdynamics.net

Luc van Vugt (fluxxus.nl), secretaris en sponsoring, Business Central vakgroep, lvanvugt@dutchdynamics.net

Pieter Thijsse Claase (PTC-IT), Finance & Operations vakgroep, ptclaase@dutchdynamics.net

Wilfred de Ridder (Wilfred de Ridder), Business Central vakgroep, wilfred@dutchdynamics.net

Andere e-mailadressen:

Algemene info: info@dutchdynamics.net

Events: events@dutchdynamics.net

Sponsoring: sponsoring@dutchdynamics.net

Webmaster: webmaster@dutchdynamics.net

Events

17 mei 2022 - DDC Jaarevent 17 mei 2022
Kas meeting, De Bleek 13, 3447 GV Woerden
Datum: 17 mei 2022
Meer informatie »

10 november 2021 - Dynamics 365 BC Event, 10 november 2021
Van der Valk Hotel Veenendaal | Bastion 73 | 3905 NJ Veenendaall
Datum: 10 november 2021
Meer informatie »

22 juni 2021 - Dynamics 365 BC Event, 22 juni 2021
gather.town
Datum: 22 juni 2021
Meer informatie »


Nieuws

Event data 2020-2023
03 september 2022
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - Nieuwsflits * Juni 2022
06 juni 2022
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - Nieuwsflits * April 2022
25 april 2022
Lees bericht »


Blog

DDC Jaarevent Woerden 17 mei 2022
17 mei 2022
Lees blog »

DDC 17 mei 2022 - Bouw meertalige applicaties met help van de Microsoft Dynamics Translation Service
17 mei 2022
Lees blog »

DDC 17 mei 2022 - Business Central Performance & Archiving | Tips en Learnings
17 mei 2022
Lees blog »

Eventdata seizoen 2022-23

  • dinsdag 15 november 2022
  • dinsdag 24 januari 2023
  • dinsdag 4 april 2023
  • dinsdag 13 juni 2023

 

Wat is de Dutch Dynamics Community?

Ons doel is het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software.

We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies.

Laagdrempelig, onafhankelijk, diepgaand en altijd actueel.

Om iedereen op de hoogte te houden kun je je inschrijven voor een van onze nieuwsbrieven:

Schrijf je hier in voor de Business Central nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de Finance & Operations nieuwsbrief

Platinum sponsors


Gold sponsors

 

Sapphire sponsors


Silver sponsors


Club van 100

c100