Dynamics 365 Event, 15 november 2022

Datum: Dinsdag, 15 november 2022
Locatie: Van der Valk Hotel Veenendaal | Bastion 73 | 3905 NJ Veenendaall

Op 15 november openen we onze 13e seizoen, waarvan we hopen dat dit weer een volledig DDC seizoen op lokatie kan zijn. Zoals we bij het publiceren van de event data van dit seizoen aankondigde hebben we ons voorgenomen om alle events tezamen met de BC en FO vakgroepen te organiseren. En daar beginnen we op 15 november mee. 4 sessies met zowel BC als FO onderwerpen. Welke lees je hieronder.

We zien er naar uit om jullie weer in levenden lijve te ontmoeten op 15 november.

Locatie

Van der Valk Hotel Veenendaal | Bastion 73 | 3905 NJ Veenendaal.

Registreer je via deze link

We hebben het aantal deelnemers gemaximeerd op 200. Plaats genoeg. We willen je toch vragen om, als je je hebt ingeschreven, maar toch niet kunt komen, je dan ook weer af te melden, zodat je plaats voor iemand anders beschikbaar komt.

Zoals gebruikelijk hebben de medewerkers van sponsors eerst gelegenheid gekregen om zich in te schrijven. Is je bedrijf nog geen sponsor? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!

Agenda

18:00 – 18:45 Ontvangst met buffet
18:45 – 19:00 Welkom
19:00 – 20:00 Parallel sessies (ronde 1)
20:00 – 21:00 Parallel sessies (ronde 2)
21:00 – 22:00 Borrel

Sessies

1. De User Interface van Business Central verandert: pas je apps aan! - Technisch / Functioneel | BC

Spreker: Jan Veenendaal

In de nieuwste release (BC21) is de Modern Action Bar verschenen – een nieuwe manier om Actions voor de gebruiker te presenteren. Ook zijn een tijdje geleden (april 2019) ‘views’ geïntroduceerd waarmee je gefilterde gegevensregels vanaf een rolcentrum kunt tonen. Tot nu toe kan dat ook met de ‘oude’ List pages, maar die laatste zullen over een jaar niet meer zichtbaar worden op het rolcentrum – en klanten kunnen dat nu al activeren.

Het is dus noodzakelijk om je app te moderniseren en gebruik te kunnen maken van deze nieuwe features.

We zullen demonstreren hoe je dat kunt doen, en tegelijkertijd nog wat andere aanpassingen tonen die (bijna) niet zichtbaar zijn voor de eindgebruiker, maar wel het leven van de developer vereenvoudigen.

2. Universal Code Initiative Live - Technisch | BC

Spreker: Peter Wijntjes

Vanaf release BC 2022 Wave II is de Universal Code Initiative live. In het kort: ontwikkelen voor de cloud wordt de norm. Dit heeft gevolgen voor on-prem oplossingen. Veel partners zijn inmiddels volledig cloud-ready. Er zijn ook nog veel klanten, vaak met "individueel" maatwerk die dat stadium nog lang niet bereikt hebben.

In deze sessie staan we stil bij de gevolgen (vooral technisch) van deze nieuwe norm voor deze klanten en hun partners. Aan de hand van een aantal scenario's laat ik zien hoe met de nieuwe eisen kan worden omgegaan. Er is geen one-size fits all oplossing.

Zijn er vragen / oplossingen die in de community leven? Neem dan contact op met mij.

3. Wat is er allemaal gaande met permissies? - Technisch/Functioneel | BC

Sprekers: Wilfred de Ridder (Wilfred de Ridder) en Luc van Vugt (fluxxus.nl)

Met BC21 heeft Microsoft een volgende, en grote, stap gezet met betrekking tot permissies. In deze sessie willen we zowel de functionele als technische consequenties voor het voetlicht brengen.

4. Sensor Data Intelligence for D365 SCM - Technisch/Functioneel | FO (in het Engels)

Spreker: Musli Ramusa (Microsoft)

Sensor Data Intelligence for Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management enables organizations to drive business processes in Supply Chain Management based on Internet of Things (IOT) signals from machines and equipment on the production floor.

We will discuss the current support scenarios such as: Asset downtime, Asset maintenance Machine status, Product quality and Ptoduction delays

Merk op: de FO sessie (sessie 4) wordt alleen in ronde 1 uitgevoerd. De ander sessies (1, 2 en 3) worden zowel in ronde 1 als 2 uitgevoerd.

« Naar het eventoverzicht

Events

04 april 2023 - Dynamics 365 Event, 4 april 2023
Van der Valk Hotel Nuland | Rijksweg 25 | 5391 LH | Nuland
Datum: 04 april 2023
Meer informatie »

24 januari 2023 - Dynamics 365 Event, 24 januari 2023
Postillion Bunnik | Baan van Fectio 1 | 3981 HZ | Bunnik
Datum: 24 januari 2023
Meer informatie »

15 november 2022 - Dynamics 365 Event, 15 november 2022
Van der Valk Hotel Veenendaal | Bastion 73 | 3905 NJ Veenendaall
Datum: 15 november 2022
Meer informatie »


Nieuws

Dutch Dynamics Community - Nieuwsflits * Maart 2023
21 maart 2023
Lees bericht »

Fidesious nieuwe Silver sponsor
14 maart 2023
Lees bericht »

Dutch Dynamics Community - Nieuwsflits * Februari 2023
18 februari 2023
Lees bericht »


Blog

DDC-avond Bunnik 24 januari 2023
24 januari 2023
Lees blog »

DDC 24 januari 2023 - Een duik in Business Central Excel-layouts
24 januari 2023
Lees blog »

DDC 24 januari 2023 - PowerApps
24 januari 2023
Lees blog »

Eventdata seizoen 2022-23

  • dinsdag 15 november 2022
  • dinsdag 24 januari 2023
  • dinsdag 4 april 2023
  • dinsdag 13 juni 2023

 

Wat is de Dutch Dynamics Community?

Ons doel is het delen van kennis en ervaringen rondom Microsoft Dynamics software.

We bieden de mogelijkheid aan alle Microsoft Dynamics Professionals om met elkaar in contact te komen en deel te nemen aan presentaties en discussies.

Laagdrempelig, onafhankelijk, diepgaand en altijd actueel.

Om iedereen op de hoogte te houden kun je je inschrijven voor een van onze nieuwsbrieven:

Schrijf je hier in voor de Business Central nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de Finance & Operations nieuwsbrief

Platinum sponsors


Gold sponsors

 

Sapphire sponsors


Silver sponsors


Club van 100

c100